Kogu keha massaaž

Vastavalt ergonoomia põhimõttetele, RK-8900 massaaži tool liidab nii käetoe ja seljatoe, et kasutaja saaks nautiva massaaži kogemuse.

Ruumi kapsel-tüüpi käe õhu rõhu massaaž

RK-8900 massaaži tool kasutab ruumi kapsel-tüüpi käetugesi, varjatud õhupatjasi, täpiline pind mis tagab kättele mugava massaazi, olenemata nurgast. See funktsioon koos õhu rõhu massažiga istme ja jalgade juures ning zero gravity funktsiooniga, võimaldab su kehal nautida mugavust.

Uus kaardus siin pakub selja ja tuharate sünkroonis massaaži

See kasutab 4D kaardus siini tehnoloogiat mis koos patenteeritud 4D massaaži mehaanilise tuumaga pakub mitme nurga alt integreeritud massaaži selajale ja tuharatele. See tehnoloogia on läbimurre, kuna see on võimeline tegema paremini massaaži, kui traditsiooniline 3D massaaž.

 

 

Edasi arendatud L kujuga siin, mitme nurga alt itegreeritud massaaž seljale ja tuharatele

L-kujuline mehhanism teeb põhjaliku massaaži, jälgides keha s-kujulisust. Mehaaniline tuum käib läbi ka tuharate ja reite alumised osad. Kaardus siin sobitub inimese kehaga täiuslikult, mille tulemuseks on täpne massaaž, mis stimuleerib selga, leevendab väsimust ja aitab kasutajal taastada oma füüsiline vorm.

 

 

Jalalaba massaaž

Jalalaba masserivad mõlemal jalal kaks rullikut millede kiirust saab muuta ja rullikud käivad ühtepidi ja teistpidi ja üks punkt masseeriv plaat mis liigub jalalaba erinevas kohas. Jalalaba rullikud ja masseeriv plaat on varustatud soojendus seadmega mida saab vajadusel tööle panna.

Vastupidav struktuur

Raam on valmistatud kvaltiteetsest terasest ja on töödeldud elektrostaatilise pihustamise tehnoloogiaga ja tänu sellele on raami eluiga 50 aastat.

 

Range kontroll tagab usaldusväärse kvaliteedi

Tooli valmistamise käigus kontrollitakse tooli detailisid 169-l korral mille tulemusena on tooli kvaliteet viidud täiuslikkuseni, et tagada tooli turvalisus.

Naha-sõbralik nahk materjal

RK-8900 on valmistatud tulekindlast nahast mida on lihtne puhastada ja ei ärrita inimnahka.

 

Vähene voolu tarbimine

Ootereziimis energia tarve on 1W tunnis. Töö käigus on maksimaalne energia tarbimine 240W. Tooli mehhanismid töötavad 24V pingega mis on inimesele ohutu.

Muusika

Bluetoothi abil saad ühendada tooli RK-8900 oma tahvelarvuti või telefoniga ja siis kuulata oma lemmik muusikat.

 

Leevendav ja lõõgastav muusika massaaž

RK-8900 on varustatud kahe kõrge kvaliteetse kõlariga, mis on paigaldatud tooli külgedele.

Massaaz põhineb traditsioonilisel Hiina meditsiini põhimõttel

Hiina meditsiin jaotab keha 12 meridiaaniks ja mitmeteks akupunktuuri kohtadeks. RK-8900 mõõdab kõigepealt inimese keha üle ja siis paneb automaatne programm paika 12 meridiaani kohta ja leiab üles akupunktuuri kohad. Seejärel hakkab ta neid kohti masseerima, et parandada vereringet ja aktiveerida organismi funktsioone ,et saavutada harmooniline tasakaal Yin ja Yang.

Soojendusega massaaž

RK-8900 tool on varustatud soojendusega massaaži rullidega mida saab ise vajadusel tööle panna ja kogeda parimat massaaži kogemust mida üks tool anda suudab. Soojendus on selja rullidele ja jalalaba rullidele.

Tooli asend

RK-8900 on varustatud tehnikaga mis võimaldab teha Tai massaaži. Mille omapäraks on venitada kogu keha nii et selja lihased ja kõõlused lõdvestuvad ning leevendavad väsimust tõhusamalt. Automaatne režiim lõõgastus ja venitus kasutavad kehapainutamis tehnikat, et vereringe paremini taastuks.

Pilv-tüüpi õhkpadja massaaž

Uute pilvtüüpi massaaži patjadega on võimalik inimese keha erinevates kohtades rõhuda ja seejärel natukene venitada, pöörata, väänata mille tulemusel avaneb vereringe paremini.

 

Lihtne juhtimine

Tooli käepidemel on lihtne juhtpult. Samuti on toolil 7-tolline tahvelarvuti millega saab juhtida tooli Bluetooth abil.

4D Patenteeritud Massaaži tool teeb massaaži tugevamalt ja tihedamalt

4D Massaaži tool on edasi arendus 3D Massaažist. 4D Massaaž kohandub paremini inimese keha kujuga sealhulgas paneb suurt rõhku tuharatele ja istmikule mida 3D teha ei saa. Ja tänu sellele on 4D palju täiuslikuma programmi valikuga. 4D Massaaži omapäraks on ka venitada ja väänata keha. 4D Massaaž on uusim kõrgtehnoloogiline toode mida kasutatakse massaaži toolidel. Toolil on ultra pikk nelja-mõõtmelised kaardus juht siinid ja tänu sellele ta sobitub paremini inimese kehaga ning on võimeline massaaži tegema pikkupidi ja laiupidi erineva laiusega.

Uus massaaži asend (zero gravity)

Nasa teadlaste poolt on välja juurutatud kõige optimaalsem kehaasend mis vähendab südame ja lülisamaba survet, kuid samas suurendab vere ja hapniku juurde voolu ajju mille tulemusena paraneb une kvaliteet ja massaaži lõpptulemus.

Massaazi tehnikad

Sõtkumine

Koputamine

Shiatsu

Patsutus

Sõtkumine ja koputus

Täpne skaneerimise süsteem

RK-8900 on varustatud COMTEK uuendusliku keha skaneerimis tehnikaga. Mis mõõdab keha impulsside ja vastusurve tugevusega. Tool fikseerib ära kus kohas on kaela -,õla -,selja -,talje lihased, et seejärel pakkuda traditsioonilist Hiina massaaži millel on fikseeritud masseerimis punktid ja vööndid mis paika pandud tuhande aasta kogemuse põhjal.